Pevačica Romana Panić otvorila je dušu i prisetila se trenutka kada je, kao tinejdžerka, sa samo 15 godina saznala da boluje od dijabetesa tipa 1 – hronične bolesti koja joj je zauvek promenila život. Sve je počelo, kako kaže, sasvim slučajno, u periodu kada su hormoni radili, a apetit bio pojačan."Sa 15 godina sam saznala da imam dijabetes tip 1. U pubertetu kreneš da jedeš mnogo slatkiša i hrane, ali kod mene je to bilo nenormalno. Poslednja dva meseca pre dijagnoze, jela sam ogromne količine hrane i slatkiša, a sve sam više mršavila" - ispričala je Romana.
Romana Panić o borbi sa dijabetesom: "Jela sam kilogram banana i mršavila"
Romana Panić otkrila je da je sa samo 15 godina saznala da boluje od dijabetesa tipa 1. Dijagnoza je stigla nakon zabrinjavajućih simptoma i loših rezultata.
Foto: Youtube printscreen/K1
Svet Plus
14. jul 2025.
Povezane vesti
Stiže novi Herkul Poaro: Najmlađi glumac do sada preuzima kultnu ulogu Agate Kristi
Svet Plus
"Mama i tata se igraju rata 3" – četvrta epizoda: Veljko planira filmsku adaptaciju romana "Nokti"
Svet Plus
"Ugledao sam patike svog sina na ulici": Potresna ispovest očeva iz Dubone – tri godine od noći koja je ugasila devet života
Svet Plus
Najčitanije vesti!



Najnovije vesti!
"Ko to tamo lijepo zijeva?" Sergej Ćetković posle 40 godina otkrio snimak koji je mnoge raznežio
Svet Plus
Emotivan trenutak na plaži: Novak Đoković iznenadio Jelenu porukom na nebu za 40. rođendan
Svet Plus
Supruga Darka Lazića otvorila dušu: "Nikada se nećemo oporaviti, ostaje ožiljak za ceo život"
Svet Plus


















