Ko obmanjuje javnost? Tanja Savić i Slavica Ćukteraš u raskoraku oko koncerta u Areni!

Dok Tanja tvrdi da nije u kontaktu sa Slavicom Ćukteraš, Slavica navodi da je dobila poziv za koncert, ali da zbog obaveza ne može da prisustvuje.
Ko obmanjuje javnost? Tanja Savić i Slavica Ćukteraš u raskoraku oko koncerta u Areni!
Foto: Youtube printscreen/Blic
Pevačica Tanja Savić najavljuje spektakularni koncert u Beogradskoj areni, ali pitanja oko njenog odnosa sa kolegama iz prve generacije Zvezda Granda unose dodatnu dramu. Dok Tanja tvrdi da nije u kontaktu sa Slavicom Ćukteraš, Slavica navodi da je dobila poziv za koncert, ali da zbog obaveza ne može da prisustvuje.

Pevačica Tanja Savić priprema veliki koncert u Beogradskoj areni ovog novembra, kojim će obeležiti dve decenije uspešne muzičke karijere. U gostovanju u emisiji Premijera-Vikend Specijal, Tanja je sa ponosom istakla da je njen prvi album kreirala legendarna Marina Tucaković, birajući pesme koje su danas veliki hitovi, poput "Zlatnik" i "Tako mlada".

Koncert, zakazan za 23. novembar, obećava nezaboravno veče sa više od 30 pesama i posebno osmišljenom scenografijom, uključujući svetleću pistu. Tanja je emotivno govorila o podršci svog partnera, Mukameda Mukija Bešića, koji je preuzeo celokupnu organizaciju koncerta. "Bez Mukija ne bih mogla da iznesem ovaj projekat, ispunio je sve moje želje," rekla je Savićeva, naglasivši njegovu ključnu ulogu u pripremama.

Pored Mukija, Tanja ističe koliko joj znači podrška njenih sinova, Maksima i Đorđa, i dodaje da su prihvatili njenog partnera. Ipak, kada je govorila o kolegama iz prve generacije "Zvezda Granda", priznala je da se nije čula sa svima. Izdvojila je Baneta Mojićevića kao jedinu pravu podršku, dok je naglasila da su se njeni i Slavici Ćukteraš putevi razišli i da neće deliti binu na ovom koncertu.

Slavica Ćukteraš nedavno je, međutim, izjavila suprotno, rekavši da je dobila poziv, ali da zbog ranije preuzetih obaveza neće moći da prisustvuje. "Pozvana sam i želim joj puno sreće. Imam ranije zakazane projekte i, nažalost, neću stići," rekla je Ćukteraš.

Na pitanje o mogućem koncertu u Areni, Slavica je sa dozom ironije odgovorila: "Ja? U Areni kao Tanja? Nisam toliko ambiciozna... (smeh) lenja sam!"

Povezane vesti

Tanja Savić ostvarila san: Dragana Mirković joj priredila trenutak za pamćenje

Tanja Savić ostvarila san: Dragana Mirković joj priredila trenutak za pamćenje

Svet Plus
ned, 24. maj | 19:53
Tanja Matić uz Jugolovenku dirnula pratioce

Tanja Matić uz "Jugoslovenku" dirnula pratioce: Nije reč o politici, već o emociji i sećanjima

Svet Plus
sub, 6. jun
Nakon gašenja kanala vratila se jača nego ikada

Tanja Matić ponovo na YouTubeu: Nakon gašenja kanala vratila se jača nego ikada

Svet Plus
sub, 14. mart
Tanja Savić o sopstvenim borbama i Mini Kostić

Tanja Savić o Mini Kostić i sopstvenim borbama: "Svi smo mi na ivici, niko ne vidi koliko tuge nosimo"

Svet Plus
čet, 4. jun

Najčitanije vesti!

Jelena Karleuša i Hurricane ilustracija Youtube printscreen

Jelena Karleuša kaže da je pokradena, oglasila se grupa Hurricane: Pesma RUNDE je naša!

Svet Plus
13. septembar 2024.
Mina Lazarević o borbi sa opakom bolesti

"Sela sam u kola i plakala": Potresna ispovest Mine Lazarević o borbi sa opakom bolešću, strahu za decu i gubitku glasa

Svet Plus
uto, 2. jun
Tijana Bogićević i Marčelo udružili snage

Tijana Bogićević i Marčelo imaju "Lek za bol": Tijana Pečenčić i Marko Braić u novoj emotivnoj drami

Svet Plus
čet, 4. jun
Rada Manojlović o najtežim životnim trenucima

Rada Manojlović o najtežim životnim trenucima: "Morala sam da preuzmem odgovornost, sestra je bila slabija"

Svet Plus
ned, 14. jun

Najnovije vesti!

Marija Šerifović zbog verice prekinula koncert

"Jel neko umro?": Marija Šerifović prekinula koncert zbog poziva majke Verice - Publika u transu

Svet Plus
pon, 15. jun | 13:35
10 godina od smrti Milorada Mandića Mande: Emotivna poruka supruge Anite Mandić

"Šmeksi, i dalje smo zaljubiška u tebe": Supruga Milorada Mandića Mande emotivnom porukom obeležila 10 godina od njegovog odlaska

Svet Plus
pon, 15. jun | 10:47
Veljko Ražnatović o bobri sa povredama

"Ležao sam i nisam mogao da hodam": Veljko Ražnatović o agoniji kroz koju je prošao

Svet Plus
pon, 15. jun | 09:02
Rada Manojlović o najtežim životnim trenucima

Rada Manojlović o najtežim životnim trenucima: "Morala sam da preuzmem odgovornost, sestra je bila slabija"

Svet Plus
ned, 14. jun