Muško-ženski odnosi
Pevačica Marija Mikić nedavno je podelila svoje viđenje modernih veza i otkrila kakvu ulogu ona zauzima u muško-ženskim odnosima.Gostujući u emisiji "Magazin In", iskreno je ispričala da u sebi nosi veliku snagu, ali i potrebu za sigurnošću."Ja sam generalno alfa mužjak. Ja sam generalno jaka žena i ne trpim toliko mnogo autoriteta, a isto tako... očigledno sad, dvostruki aršini, opet volim da me neko vodi i uživam u nečijoj podršci i u savetima. Opet, kada ja nešto hoću, ne može da se desi da se ne desi“, objasnila je Marija.
Povezane vesti
Ona se takođe osvrnula i na to šta za nju predstavlja pravi muškarac, ističući da se snaga jačeg pola ogleda u odnosu prema partnerki."Alfa mužjak je onaj čija je žena pored njega srećna, koje god da su okolnosti“, zaključila je pevačica.
Izjave Marije Mikić još jednom su pokrenule večitu temu o balansu između uspešne, samostalne žene i potrebe za osloncem u partnerstvu. Jasno je da pevačica, uprkos svom snažnom karakteru, veruje da prava snaga muškarca leži u sreći žene koja stoji pored njega.























