Aleksandra Nikolić i ćerka Leona počinju novi život u Beču

Aleksandra Nikolić se s ćerkom Leonom preselila u Beč nakon drame s Filipom Carem. Saznajte detalje o njenom novom početku i vezi.
Pobednica rijalitija „Zadruga 6“, Aleksandra Nikolić, započela je novo poglavlje u Beču sa svojom ćerkom Leonom. Nakon turbulentnog raskida s Filipom Carem, ocem deteta, odlučila je da ostavi prošlost iza sebe i pronašla sreću uz novog partnera. Drama s Carem kulminirala je ozbiljnim optužbama, ali Aleksandra je sada fokusirana na miran život i majčinstvo.

Novi početak u Beču

Aleksandra se preselila u Beč, gde je, kako kaže, pronašla partnera koji je „poštuje i voli“. Odluka o selidbi usledila je nakon burnih događaja s Filipom Carem, uključujući incident kada je, prema njenim tvrdnjama, pozvao socijalnu službu dok je bila u Beču. „Zvao je socijalno, prijavio da Leona nema uslove za život. Kad su došli, videli su da je sve u redu, ali šok je bio ogroman“, ispričala je Aleksandra u TikTok lajvu. Dodala je da je imala Filipovu saglasnost za putovanje s ćerkom, ali da je njegovo ponašanje ostavilo posledice na nju.

Uprkos tenzijama, Aleksandra je objavila fotografiju s novim dečkom na Instagramu, ističući da je konačno pronašla stabilnost. „Nakon svega s Filipom, nisam znala gde sam. Sada sam srećna“, rekla je, naglašavajući da je Beč postao njen novi dom.

Filipova strana priče

Filip Car se oglasio povodom optužbi, potvrdivši da je upoznat s Aleksandrinim novim partnerom. „Dečko je korektan, mangup, ali ne zna u šta se upleo“, izjavio je Car u svom TikTok lajvu, dodajući da je želeo prijateljski odnos s Aleksandrom radi ćerke Leone. Međutim, tvrdio je da je ona odvela dete iz Srbije bez njegove saglasnosti, što je izazvalo dodatne nesuglasice. „Napravio sam punomoć na tri meseca, ali je istekla. Da pozovem policiju, imala bi problem“, rekao je, ali je istovremeno izrazio želju za miroljubivim rešenjem.

Prema izvorima, Filip i Aleksandra su, uprkos raskidu, zajedno proslavili Leonin prvi rođendan u aprilu 2025. u Crikvenici, u intimnoj porodičnoj atmosferi, pokazavši posvećenost roditeljstvu.

Aleksandrino majčinstvo i budućnost

Aleksandra Nikolić, poznata po učešću u „Zadruzi“, postala je majka u aprilu 2024, kada je rodila Leonu carskim rezom. Od tada se povukla iz javnosti, posvetivši se ćerki. Na Instagramu često deli nežne trenutke s Leonom, poput snimka na kojem se devojčica igra s telefonom dok Aleksandra spava, što je izazvalo oduševljenje fanova. Njen život u Beču označava novu fazu, u kojoj teži stabilnosti i porodičnoj sreći.

Prema ranijim izjavama, Aleksandra je prošla kroz teške trenutke tokom života, uključujući porodično nasilje i izazove u mladosti, ali je „Zadruga“ bila prekretnica u njenoj karijeri. Sada, kao majka i žena u novoj vezi, pokazuje snagu i odlučnost da izgradi bolju budućnost za sebe i Leonu.

Povezane vesti

Ana Nikolić i Saša Popović svađa

Saša Popović je Anu Nikolić izbacio je iz studija i rekao da nikada neće biti poznata: "Ko si bre ti?"

Svet Plus
čet, 30. apr | 19:22
Rale ponovo u bolnici

Goran Ratković Rale ponovo završio u bolnici: "Moja tvrdoglavost me je koštala"

Svet Plus
čet, 30. apr | 08:30
Sergej Ćetković u odelu tokom gostovanja u emisiji

Magija u Skadarliji: Sergej Ćetković i Aleksandra Radović zapevali, usledio dirljiv gest

Svet Plus
28. maj 2025.
Bane Tomašević o Aleksandri Prijović

Bane Tomašević o Aleksandri Prijović: Vanserijski pevač i izuzetna saradnica u seriji "Ubice mog oca"

Svet Plus
sre, 11. mart

Najčitanije vesti!

Nedelja velikih preokreta u Survivor-u 2026

Nedelja velikih preokreta u Survivor-u 2026: izbacivanja, emocije i nova savezništva

Svet Plus
pon, 13. apr | 11:09
Počela trka za pobednika

Trka za pobednika Survivora 2026: Drama na ostrvu ne jenjava, a jednom takmičaru je hitno ukazana pomoć!

Svet Plus
uto, 5. maj
Marko i  Roko pobednici Survivora

Survivor 2026 dobio dva pobednika: Marko Ristić i Roko Bačelić su "jedini preživeli" - neverovatan prekokret u samom finalu

Svet Plus
čet, 7. maj
Preokret koji je uzdrmao Survivor 2026

Preokret koji je uzdrmao Survivor 2026: Maske su pale, a jedan od favorita ispao iz trke za titulu pobednika

Svet Plus
sre, 29. apr | 09:49

Najnovije vesti!

Lavina zatvra prvo polufinalno veče Evrovizije 2026

Večeras počinje 70. Evrovizija 2026: Srbija i "Lavina" pod rednim brojem 15

Svet Plus
uto, 12. maj | 08:53
Grupa Lavina proba u Beču

Srbija zatvara prvo polufinale Evrovizije 2026 u Beču, a evo ko su najveći favoriti koji staju na crtu "Lavini“

Svet Plus
pet, 8. maj
Marko i  Roko pobednici Survivora

Survivor 2026 dobio dva pobednika: Marko Ristić i Roko Bačelić su "jedini preživeli" - neverovatan prekokret u samom finalu

Svet Plus
čet, 7. maj
Finalisti u akciji

Spektakl u Survivoru 2026: Prve finalne borbe donele neočekivane obrte - Njegoš i Roko na korak do titule

Svet Plus
čet, 7. maj