Najemotivniji trenutak na koncertu Marije Šerifović: Potez koji je izazvao ovacije i aplauz!

Najemotivniji trenutak na koncertu Marije Šerifović bio je kada je potrčala do poslednjeg reda da pozdravi obožavateljku u kolicima, izazvavši ovacije.
Najemotivniji trenutak na koncertu Marije Šerifović: Potez koji je izazvao ovacije i aplauz!
Foto: Youtube printscreen/Marija Šerifović

Osam koncerata u Beogradu

Marija Šerifović je završila svoju koncertnu turneju u Beogradu sa osmim spektakularnim nastupom u Sava Centru, koji je bio ispunjen pesmama, smehom i prepun ljubavi prema njenoj publici.

Pevačica je ponovo dokazala zašto je jedan od najvoljenijih i najcenjenijih izvođača na Balkanu, a njen glas je i ovog puta dirnuo srca svih prisutnih.

Aplauz i ovacije

Međutim, trenutak koji je zaista ukrao srce večeri desio se kada je Marija odlučila da svojim malim fanovima da posebno mesto na bini. Izvela je nekoliko mališana koji su joj doneli omiljene igračke, plišane pande. Sa osmehom na licu, Marija je svakog od njih pažljivo ispitivala u kom su redu i gde se nalaze njihovi roditelji, a jedan dečak je izazvao nezaboravan trenutak.

Kada je dečak pokazao na poslednji red u sali i rekao:

"Ona vas najviše voli, ali ne može da dođe bliže jer je u kolicima. Puno vas pozdravlja“, Marija je bila očarana. Tada je, iznenađena, odlučila da potrči do poslednjeg reda kako bi pozdravila ženu koja je iz tih redova poslala poruku ljubavi.

Iako je Marija imala želju da premesti ženu bliže i lično je pozdravi, nepristupačan prilaz s kolicima onemogućio je njen plan.

Povezane vesti

Trenutak za pamćenje

Ipak, ceo Sava Centar je ustao na noge, a aplauzi su bili gromoglasni. Ovaj gest je pokazao pravu snagu ljubavi između Marije i njene publike, ali i njenu ogromnu pažnju prema fanovima, bez obzira na prepreke koje su joj bile na putu.

Trenutak je bio emotivan do te mere da je cela sala, zajedno sa Marijom, bila u suzama, slaveći trenutak iskrene povezanosti i podrške.

Ovaj nezaboravan trenutak na koncertu Marije Šerifović ostavio je trag u srcima svih prisutnih, podsećajući nas na snagu umetnosti da spaja ljude i stvori emotivne trenutke koji nas podsećaju na vrednosti ljubavi, poštovanja i međusobne podrške.

Povezane vesti

Marija Šerifović: Evrovizija 2025 me razočarala!

Marija Šerifović: Evrovizija 2025 me razočarala!

Svet Plus
14. maj 2025.
Marija Šerifović o incidentu u izlasku

Mariju Šerifović napala obožavateljka: "Uhvatila me je za vrat"

Svet Plus
26. decembar 2025.
Koncert Marije Šerifović - slika Saše Popovića u pozadini

Marija Šerifović pesmu posvetila Saši Popoviću!

Svet Plus
9. mart 2025.
Marija Šerifović u crnoj košulji i sa svećama

Marija Šerifović prekinula koncert zbog ćevapa: Neočekivana scena u Holandiji

Svet Plus
28. septembar 2025.

Najčitanije vesti!

Emina Jahović o Saši Kovačeviću

Emina Jahović o Saši Kovačeviću: "Ne znam šta je problem"

Svet Plus
25. decembar 2025.
Maya Berović o napadima na Cecu

Maya Berović o napadima na Cecu: “Okomiti se na jednu ženu - to je dno dna”

Svet Plus
pet, 9. januar
Milan Stanković - pevač

Milan Stanković se oglasio nakon dužeg vremena – praznična poruka oduševila fanove

Svet plus
čet, 8. januar
Slađa Allegro sa porodicom

Božić u domu Slađe Allegro: Mala Mila kadi kuću, a miris mamine česnice ispunjava dom

Svet plus
uto, 6. januar

Najnovije vesti!

Aca Lukas napadnut nakon nastupa na Jahorini

Aca Lukas napadnut posle nastupa na Jahorini: "Pokušali su da nas ubiju"

Svet Plus
ned, 11. jan | 19:15
Jovana Pajić o razvodu i odnosu sa bivšim mužem

Jovana Pajić o odnosu sa bivšim suprugom: Nismo se zvanično razveli, ali smo korektni

Svet Plus
ned, 11. jan | 09:49
Željko o anegdoti sa RTS-a

Željko Joksimović otkrio anegdote nepoznate do sada: Halid Bešlić zaboravio stihove, greška završila na Jutjubu

Svet Plus
sub, 10. januar
Maya Berović o napadima na Cecu

Maya Berović o napadima na Cecu: “Okomiti se na jednu ženu - to je dno dna”

Svet Plus
pet, 9. januar