Da li je kraj karijere blizu? Neymar u suzama napustio teren!

Neymar je ponovo povređen – u 34. minutu napustio je teren u suzama držeći se za butni mišić. Da li se približava kraj velike karijere?
Da li je kraj karijere blizu? Neymar u suzama napustio teren!
Foto: Youtube printscreen/RTV Pink
Suze obeležile utakmicu

Nad stadionom je zavladala tišina u 34. minutu utakmice kada je Neymar, očigledno u velikim bolovima, pao na travu i shvatio da nešto nije u redu.

Naizgled bezazlena situacija, ali ono što je usledilo zaledilo je srca navijača širom sveta. Brazilac, koji je u suzama napustio teren držeći se za levi butni mišić, još jednom se suočava sa svojom najvećom sportskom noćnom morom – novom ozbiljnom povredom.

Novi početak

Povratak u Santos trebao je da bude simbol novog početka, povratka korenima, mesta gde je sve počelo. Međutim, sudbina se još jednom poigrala sa jednim od najtalentovanijih fudbalera današnjice. Igrao je sa osmehom, davao je sve od sebe, ali telo kao da više ne može da izdrži.

Kamere su zabeležile trenutak kada Neymar briše suze, dok ga saigrači i protivnici teše. Slika koja para srce – zvezda svetskog fudbala, plače kao dete dok izlazi sa terena.

Njegov izraz lica nije krio bol, ni fizički ni emotivni. Svi su znali – ovo nije obična povreda. Prvi izveštaji govore da je u pitanju povreda levog butnog mišića, a više informacija očekuje se nakon detaljnih pregleda.

Da li mislite da se Neymar bliži kraju karijere?
Bol na licu

Neymarove suze nisu samo suze bola – to su suze borbe, razočaranja, ali i nade. Iako je pretrpeo brojne povrede tokom karijere, uvek se vraćao jači. Upravo zato milioni navijača širom sveta i dalje veruju u njegov povratak.

Da li će ga ova povreda zaustaviti? Teško. Ako je nešto pokazao kroz godine, to je neverovatna volja i ljubav prema fudbalu. Iako ga telo izdaje, srce i dalje kuca za igru koju voli više od svega.

Najčitanije vesti!

Nemanja Vidić brat mrtav

Velika tragedija: Brat Nemanje Vidića pronađen mrtav

Svet Plus
sre, 21. jan | 09:22
Srbija je evropski prvak u vaterpolu

Srbija je evropski prvak u vaterpolu 2026: Zlatna medalja nakon deset godina u rukama naših momaka

Svet Plus
ned, 25. jan | 21:40
Novak Đoković posle  prolaska u polufinale Australian Opena

Novak Đokovic u polufinalu Australian Opena posle predaje Lorenza Musetti

Svet Plus
sre, 28. jan | 08:15
Snouborder Cameron Bolton zadobio tešku povredu vrata

Cameron Bolton zadobio tešku povredu vrata na Zimskim olipijskim igrama 2026 - helikopterom prebačen u bolnicu

Svet Plus
sre, 11. februar

Najnovije vesti!

Nikola Topić ponovo na terenu, debitovao u svojoj prvoj NBA utakmici

Cela Arena na nogama: Nikola Topić pobedio rak i debitovao u NBA meču protiv Milwaukee Bucksa

Svet Plus
pet, 13. feb | 18:48
Choi Ga-no osvojila olimpijsko zlato

Sa 17 godina osvojila olimpijsko zlato: Ko je Choi Ga-on zvezda olimpijskih sporotova?

Svet Plus
pet, 13. feb | 08:18
Novak Đoković i Jelena Đoković na trgu u Milanu

Novak Đoković sa porodicom u Italiji: „Gledam zlato na hladnoći“ i fotografija značke koja je probudila nostalgiju

Svet Plus
čet, 12. feb | 09:09
Snouborder Cameron Bolton zadobio tešku povredu vrata

Cameron Bolton zadobio tešku povredu vrata na Zimskim olipijskim igrama 2026 - helikopterom prebačen u bolnicu

Svet Plus
sre, 11. februar