U svojoj izjavi, istakla je da je užasnuta nezapamćenom tragedijom koja se dogodila u mirnom mestu koje joj godinama predstavlja dom."Svi smo potreseni i uplašeni za svoju decu,“ naglasila je, dodajući da ovakvi događaji unose nemir u srca svih roditelja i podstiču ih na još dublja promišljanja o bezbednosti najmlađih. Pevačica je izrazila duboko saosećanje prema porodicama koje su izgubile svoje najmilije, ističući da je bol koju osećaju neopisiva i nenadoknadiva", rekla je Maya za Telegraf i dodaje:

Foto: Instagram printscreen/mayaberovic
"Neka im Bog podari snage da nastave da žive" - poručila je, prenoseći iskreno saučešće svima koji su pogođeni ovom tragedijom.
Povezane vesti
Podsetimo, danas, 10. juna nešto pre 10 časova, dogodila se velika tragedija u austrijskom gradu Grac, kada je 22-godišnji mladić, ušao u školu i ubio devetoro osoba, a potom u toaletu škole presudio i sebi.U Austriji je proglašena trodevna žalost.